Izmaiņas izstādes PAVASARIS 2020 norisē!

Saistībā ar kopējo situāciju Covid-19 vīrusa izplatībā pasaulē un Latvijā, no 2. līdz 4.aprīlim Izstāžu kompleksā Rāmava paredzētās izstādes “PAVASARIS 2020” norise tiek pārcelta uz oktobri.

Sekojot situācijas attīstībai, un plānotajiem ierobežojumiem, izstādes organizators, SIA “A.M.L.”, ir pieņēmis lēmumu pārcelt 28.starptautiskās lauksaimniecības, lopkopības, dārzkopības un komunālās saimniecības izstādes norisi. Izstāde ir nozīmīgs notikums Latvijas lauksaimniecībā, kas ik gadus pavasarī, pirms sezonas sākuma, pulcē vairāk nekā 12 tūkstošus apmeklētāju.

Šogad, 2020.gadā, izstāde tiks apvienota ar izstādi “Lauksaimniecības un meža tehnika 2020” (8.-10.oktobris). Tuvākajā laikā organizatoru komanda sazināsies ar katru dalībnieku par tālākajiem soļiem.

Nosūtītie ielūgumi būs derīgi arī jaunajos datumos.

 

Savukārt, 2021.gadā izstāde "PAVASARIS 2021" notiks kā plānots no 8. līdz 10.aprīlim.  

 

Izsakām pateicību izstādes apmeklētājiem, dalībniekiem, sadarbības partneriem par līdzšinējo sadarbību un uzticību.

Uz tikšanos Rāmavā!

 


 

 

28. starptautiskā izstāde PAVASARIS 2020 - Baltijas pašā centrā,

Izstāžu kompleksā Rāmava - 3 dienas no 2. līdz 4. aprīlim!

28. starptautiskās izstādes sadaļas – lauksaimniecībai, lopkopībai, komunālai saimniecībai, dārzkopības tehnikai un materiāliem, kā arī izglītības iespējas – sniedz daudzpusīgu iespēju nozaru speciālistiem atrast noderīgu informāciju un materiālus, iegūt jaunas idejas ikdienas darbam un citus praktiskus risinājumus vienuviet.

Katru gadu izstādi apmeklē apmēram 13-16 tūkstoši

apmeklētāju un aktuālāko piedāvā

vairāk nekā 300 dalībnieku!

 

Izstādē pārstāvētās nozares:

  • Lauksaimniecība

Izstādes dalībnieki eksponē traktorus, augsnes apstrādes, ražas novākšanas tehniku, ražas uzglabāšanas iespējas, kā arī informē saimniecību vadītājus par piemērotākajiem risinājumiem ne tikai tehnikas jomā, bet arī augsnes zinātnes un agroķīmijas jomā.

  • Lopkopība

Lopkopības un veterinārijas pārstāvji izstādes laikā detalizētāk interesējas par rupjās un sulīgās barības sagatavošanas agregātiem, fermu aprīkojumu, kā arī veterinārijas un ciltsdarba jomā pieejamajiem materiāliem un konsultācijām, ko piedāvā izstādes dalībnieki.

  • Dārzkopība

Gandrīz ikvienam saimniekam mājās ir dārzs, citiem tas ir arī bizness. Dārza plānošana, labiekārtošana un uzturēšana ir plašs, nepārtraukts projekts, kura veiksmīgai realizācijai nepieciešams profesionāļa padoms un kvalitatīvs, atbilstošs aprīkojums, materiāli un sēklas.

  • Komunālā saimniecība

Uzņēmēji, pašvaldības, saimniecību vadītāji pastāvīgi investē līdzekļus apkārtējās vides uzturēšanā, sakārtošanā un, izvēloties modernus risinājumus, rekonstruē saimniecības, uzlabo to energoefektivitāti biznesa attīstībai.

 

Atskats uz raženi pavadītu izstādi LAUKSAIMNIECĪBAS UN MEŽA TEHNIKA 2019 - raidījumā Agro 2019 Reģionālā attīstība Latvijā:

Atskats uz aizvadīto izstādi PAVASARIS 2019 - raidījumā Agro 2019 Reģionālā attīstība Latvijā:

No 2. līdz 4. aprīlim visi ceļi ved uz Rāmavu!

Tiekamies izstādē - PAVASARIS 2020!