Izstāde - Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2019 -

Izstāžu kompleksā Rāmava - 3 dienas, no 3. līdz 5. oktobrim!

 
 
28. starptautiskās izstādes sadaļas – lauksaimniecībai, mežsaimniecībai, vides labiekārtošanai, komunālai saimniecībai, transportam un lauku sētai, kā arī izglītības iespējas – sniedz daudzpusīgu iespēju nozaru speciālistiem un interesentiem atrast noderīgu informāciju un materiālus, iegūt jaunas idejas ikdienas darbam un citus praktiskus risinājumus vienuviet.
Katru gadu izstādi apmeklē apmēram 8-10 tūkstoši
apmeklētāju un aktuālāko piedāvā
vairāk nekā 250 dalībnieku!
 
 

Izstādē pārstāvētās nozares:

  • Lauksaimniecība

Izstādes dalībnieki eksponē traktorus, augsnes apstrādes, ražas novākšanas tehniku, ražas uzglabāšanas iespējas, informē saimniecību vadītājus par piemērotākajiem risinājumiem ne tikai tehnikas jomā, bet arī augsnes zinātnes un agroķīmijas jomā.

  • Mežsaimniecība

Mežsaimniecība ir svarīgs sektors ekonomikā, kā arī arvien nozīmīgāka sadaļa izstādē. Dalībnieki piedāvā mežsaimniecībai paredzēto aprīkojumu un tehniku, dalās pieredzē un sniedz konsultācijas. Papildus apmeklētājiem ir iespēja apmeklēt aktuālus seminārus un klātienē vērot kokgāzēju paraugdemonstrējumus un sacensības.

  • Infrastruktūras uzlabošanas un komunālā tehnika

  • Transports atpūtai un darbam

Uzņēmēji, pašvaldības, saimniecību vadītāji pastāvīgi investē līdzekļus apkārtējās vides uzturēšanā, sakārtošanā un, izvēloties modernus risinājumus, rekonstruē saimniecības, uzlabo to energoefektivitāti biznesa tālākai attīstībai.

Transportam mūsdienās ir pieaugoša nozīme – tas ir ne tikai svarīgs rīks preču loģistikas risinājumos, bet arī mobilitātes nodrošināšanai gan darba, gan brīvā laika pavadīšanas vajadzībām. Atbilstoša transporta un speciālās tehnikas  izvēle ir būtiska mērķu sasniegšanai.

 

Atskats uz raženi pavadītu izstādi LAUKSAIMNIECĪBAS UN MEŽA TEHNIKA. LAUKU SĒTA 2018 - raidījumā Agro 2018 Reģionālā attīstība Latvijā:

Atskats uz aizvadīto izstādi PAVASARIS 2019 - raidījumā Agro 2019 Reģionālā attīstība Latvijā:

No 3. līdz 5. oktobrim visi ceļi ved uz Rāmavu!

Tiekamies izstādē - Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2019!