Lauksaimniecības tehnika 2016

 

Izstāde “Lauksaimniecības tehnika. Lauku sēta. Meža tehnika”

 

 

Plaši pārstāvēta izstāde

Izstāde “Lauksaimniecības tehnika. Lauku sēta. Meža tehnika” notika no 6.-9.oktobrim Izstāžu kompleksā Rāmava, un tā bija plašākā pēdējo gadu laikā.

 

Dalībnieku skaits sasniedza 280, kas ir par 14% vairāk nekā 2015.gadā. Interesentiem bija iespēja uzzināt jaunāko visās izstādes nozarēs – gan lauksaimniecībā, gan lauku celtniecībā un vides veidošanā, gan mežsaimniecībā.

 

Apmeklētāju interesi piesaistīja arī jaunums izstādē – meža zona ar plašu klāstu mežizstrādei paredzētu tehniku un kokgāzēju sacensībām, kā arī specializētās kravas automašīnas gan lauksaimniecības, gan meža produkcijas transportēšanai.

 

 

Jānis Dūklavs, Latvijas Republikas zemkopības ministrs:

“Šī ir gadskārtēja izstāde, uz kuru ar lielu prieku brauc lauksaimnieki ne tikai no Latvijas, brauc arī no kaimiņu valstīm, jo uzskata šo izstādi par interesantu un saistošu. Ir iespēja ne tikai atbraukt un paskatīties, bet ir iespēja arī pakonsultēties, seminārus apmeklēt. Manuprāt, tas ir pareizais virziens, kādā izstāde iet.”

 

Inguna Gulbe, Lauksaimniecības tirgus veicināšanas centra vadītāja:

“Šī izstāde ir laba ar to, ka tā ir kā lauksaimnieku forums, kurā viens ar otru satiekas, pārrunā, kas izdarīts un ko plāno darīt. No izstādēm, kas Latvijā notiek, šī ir ar vislielāko pievienoto vērtību uz biznesu. Līgumi varbūt uzreiz netiek slēgti, bet sarunas, kas tiek sāktas izstādē, uz Latvijas tautsaimniecību atstāj vislielāko ietekmi.”

 

Pieaudzis apmeklētāju skaits

Apkopojot apmeklētāju informāciju, tai skaitā par ielūgumiem, biļetēm, izglītības iestāžu audzēkņu grupām, priecājamies informēt, ka izstādi apmeklēja 11 tūkstoši apmeklētāju – par pusotru tūkstoti vairāk nekā 2015.gadā.

Esam gandarīti, ka izstādes apmeklētāju vidū palielinās gan profesionāļu (reģionu lauksaimnieki, mežsaimnieki, uzņēmēji), gan jaunās paaudzes apmeklētāju skaits.   

Apmeklētāji izmanto izstādes un visu dalībnieku sniegtās iespējas – gan konsultācijas un iespējamos pasūtījumus tehnikas jomā, gan arī pieredzes apmaiņu semināros un diskusijās.

 

Pateicamies visiem izstādes apmeklētājiem un dalībniekiem, vēlam veiksmīgus un ražīgus tālākos darbus un panākumus!

   

 

Video atskats no izstādes "Lauksaimniecības tehnika. Lauka sēta. Meža tehnika. 2016"

 

Tiekamies jau nākamajā izstādē "Pavasaris 2017", kura norisināsies no 6. līdz 9. aprīlim 2017. gadā!

 

 

Foto ieskats izstādē "Lauksaimniecības tehnika. Lauku sēta. Meža tehnika. 2016"