Pieteikties izstādei

Atgādinājums! Šogad izstāde notiks 3 dienas!

26.STARPTAUTISKĀ IZSTĀDE


 

Laipni lūgti izstādes "Pavasaris 2018" mājas lapā!

 

26. starptautiskā izstāde "Pavasaris 2018" savas durvis apmeklētājiem vaļā vērs jau 5. aprīlī un aicinām Jūs piedalīties izstādē - laukam, mežam, saimniecībai un atpūtai! Izstādi organizē SIA A.M.L., ciešā sadarbībā ar Latvijas Republikas Zemkopības Ministriju.

 

Izstāde norisināsies  jau 26. reizi, un šī izstāde katru gadu ir kļuvusi par Lauksaimniecības nozīmīgāko pasākumu pavasarī. Izstādi 2017.gadā apmeklēja 16 tūkstoši ieinteresētu apmeklētāju - uzņēmēji, nozares speciālisti un ar nozari saistīti cilvēki, iegūstot jaunas idejas ikdienas darbam un citus praktiskus risinājumus. 

 

Piedalies un iegūsti jaunus klientus!

 

Viens no visefektīvākajiem veidiem, kā uzņēmumam iepazīstināt apmeklētājus ar savu piedāvājumu un nekavējoties uzzināt klientu vēlmes un vērtējumu par Jūsu produkciju ir izstādes, jo katrs izstādes apmeklētājs ir nozares dalībnieks, kurš uz izstādi ierodas, lai iegūtu nepieciešamo informāciju un uzzinātu jaunākās nozares aktualitātes. Katrs izstādes apmeklētājs var kļūt tieši par Jūsu klientu. 

 

Parādi sevi un iegūsti vairāk!

 

Izstādes laikā piedāvājam vairākas iespējas, kā Jūs varat veicināt savas produkcijas atpazīstamību izstādes apmeklētāju un nozares profesionāļu vidū:

  • Satiec nozaru aktīvākos dalībniekus, iegūsti kontaktus un pārrunā aktualitātes;
  • Pastāsti un parādi, kā tieši Tavs uzņēmums var palīdzēt klientu izaugsmei;

  • Lielāks laukums palielina dalības efektivitāti – samazinātas izmaksas par katru kvadrātmetru, līdz pat 40% atlaide krāsainai reklāmai izstādes katalogā un citi ieguvumi;

  • Sazinies ar mums un samazini loģistikas izmaksas, atvedot liela izmēra eksponātus laicīgi;

  • Apmeklē un piedalies semināros un diskusijās par nozarei aktuāliem tematiem.

Sazinieties ar Izstādes ofisu par Jūsu uzņēmuma atpazīstamības veicināšanas iespējām!

 

Tiekamies izstādē!

 

Lai piedalītos izstādē, lūdzam aizpildīt pieteikuma formu (lapas apakšpusē). Aizpildīto pieteikumu formu lūdzam nosūtīt uz zemāk noradīto e-pasta adresi vai arī nogādājot to Izstādes ofisā, Izstāžu kompleksa "Rāmava" 1.stāvā.

 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar mums pa zemāk norādītajiem veidiem vai arī atnākot pie mums, kompleksa 1.stāvā.

 

Izstādes dokumentāciju varat saņemt šeit spiežot uz attēliem:

 

 

Atskats uz raženi pavadītu izstādi “Pavasaris 2017” raidījumā Agro`2017 Reģionālā attīstība Latvijā:

 

 

 


Izstādes ofiss

Telefona numurs

67 600409

E-pasta adrese

izstade@aml-ramava.lv

Darba laiks

No pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9.00-17.00

 

Piesakies jaunumiem