Lauksaimniecības Centrs

Lauksaimniecības Centrs atrodas Izstāžu kompleksā "Rāmava". No 1992.gada Izstāžu komplekss "Rāmava" ir kļuvusi par vietu, kur Latvijas lauksaimnieki, lopkopji, dārzkopji satiekas, notiek pieredzes apmaiņa un tiek prezentēti jaunākie lauksaimniecības tehnikas sasniegumi. 

 

Izstāžu kompleksā "Rāmava" patstāvīgi darbojas vairāki desmiti uzņēmumi, kuri ir izveidojuši savas bāzes vietas, vai filiāles, šeit, Valdlaučos. Viņi darbojas cauru gadu nodrošinot saviem klientiem augstāko apkalpošanas līmeni un papildinot viens otru.  

 

Lauksaimniecības Centrā darbojās: A.M.L., Vaderstad Latvija, Graintech, Agrotrac, Precision Farming, Amazone, B Bagger, Heta, Nord T, Reparks, Mexa, VBC, ACA Timber, ADK, AGP Serviss, Arniks, Stendenberga, Delta-Rīga, iAgro, IDK Sistēmas, Ingteh, Jumbo Transport, Lapa, Radošā darbnīca "LM", Terra Holding LTD, un Latvijas liellopu gaļas audzetāju asociācija.

 

Izstādes 

 

Divas reizes gadā notiekošās izstādes ir kļuvušas par Latvijas Lauksaimniecības uzņēmumu un klientu tikšanās vietu. Pavasara izstādēs tiek rādītas nozares inovācijas, bet rudens izstādes kļuvušas par notikumu, kurā lauksaimnieki pēc ražas novākšanas tiekās, lai diskutētu par jaunākajām tendencēm un sagatavotos nākamajai sezonai.

 

Atbalsts

 

Izstāžu kompleksa "Rāmava" pasākumi ir ieguvuši labu reputāciju un saņem lielu atbalstu no Zemkopības Ministrijas un citiām nozares asociācijām, nozares uzņēmumiem un Jums, cienījamie klienti!

 

Gaidīsim Jūs Izstāžu kompleksā "Rāmava"

 

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar mums:

 

Kontaktinformācija

Telefona numurs

67 600 409

e-pasta adrese

izstade@aml-ramava.lv